DatumTijdInfo
Wednesday 14 February 2018 - Tuesday 3 April 201810:00 - 17:00 Tentoonstelling Goudse Kruisweg – schilderijen van Willem Hesseling (niet op zondag)
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Saturday 24 February 201815:30 - 16:30 Metis Quartet (strijkkwartet met Emma Rhebergen)
Nieuwe Kerk
Sunday 25 February 201810:00 - 11:00 mw. D. Vonk
Nieuwe Kerk
Sunday 4 March 201810:00 - 11:00 ds. K. Holwerda
Nieuwe Kerk
Sunday 11 March 201810:00 - 11:00 ds. J.C. Bos
Nieuwe Kerk
Sunday 18 March 201810:00 - 11:00 ds. F.J.E. de Lint, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Tuesday 20 March 201820:00 - 22:00 Eenzaamheid: een groeiend maatschappelijk probleem – lezing door Prof. dr. Theo van Tilburg
Nieuwe Kerk
Saturday 24 March 2018Hele dag Kerk sluit om 15.30 uur; geen rondleidingen op deze dag
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Saturday 24 March 2018 - Sunday 25 March 2018Hele dag Wandeltheater ‘Dolorosa’ kaartverkoop en info: www.wandeltheaterdolorosa.nl / ook kaartverkoop aan de deur
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Saturday 24 March 201815:30 - 16:30 Dominique Bos, cello en Jos van der Kooij, orgel/piano
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10