DatumTijdInfo
Sunday 21 October 201810:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 28 October 201810:00 - 11:00 Mw. N. Kroon
Nieuwe Kerk
Sunday 4 November 201810:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk- Heij, Gedachteniszondag. We herdenken de overledenen – met de Oude Bavo Cantorij.
Nieuwe Kerk
Sunday 11 November 201810:00 - 11:00 ds. T. de Haan
Nieuwe Kerk
Sunday 18 November 201810:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 25 November 201810:00 - 11:00 ds. G.J.D. de Haan
Nieuwe Kerk
Sunday 2 December 201810:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk- Heij, 1e Advent
Nieuwe Kerk
Sunday 9 December 201810:00 - 11:00 ds. R. Kouwijzer, gezamenlijke dienst met Remonstranten
Nieuwe Kerk
Sunday 16 December 201810:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 23 December 201810:00 - 11:00 ds. B.A.M. Luttikhuis
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8