DatumTijdInfo
Sunday 25 February 201810:00 - 11:00 mw. D. Vonk
Nieuwe Kerk
Sunday 4 March 201810:00 - 11:00 ds. K. Holwerda
Nieuwe Kerk
Sunday 11 March 201810:00 - 11:00 ds. J.C. Bos
Nieuwe Kerk
Sunday 18 March 201810:00 - 11:00 ds. F.J.E. de Lint, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 25 March 201810:30 - 11:30 ds. T. de Haan en ds. S. van Kammen, Palmzondag
Lutherse Kerk
Thursday 29 March 201819:30 - 20:30 Witte Donderdag, gezamenlijke voorgangers
Remonstrantse Kerk
Friday 30 March 201819:30 - 20:30 Goede Vrijdag, gezamenlijke voorgangers
Lutherse Kerk
Saturday 31 March 201822:00 - 23:00 Paaswake, gezamenlijke voorgangers, met de Oude Bavo Cantorij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 1 April 201810:00 - 11:00 ds. J. van Aller, Pasen
Nieuwe Kerk
Sunday 8 April 201810:00 - 11:00 ds. K. Blei
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10