Datum Tijd Info
Sunday 16 August 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 23 August 2020 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 30 August 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 6 September 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 13 September 2020 10:00 - 11:00 ds. M.J.L. de Waal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 20 September 2020 10:00 - 11:00 ds. G.J. van Aller, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 27 September 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, startzondag
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 4 October 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Israëlzondag
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 11 October 2020 10:30 - 11:30 Voorganger? wisseldienst in de Remonstrantse Kerk 10.30 uur
Remonstrantse Kerk
Sunday 18 October 2020 10:00 - 11:00 ds. F.J.E. de Lint, Avondmaal
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Services take place at the Grote Kerk every Sunday from half May till half October 10:00, with all welcome to attend.

Outside these months the Sunday Morning Services are translocated to the Nieuwe Kerk at the Nieuwekerksplein.