Datum Tijd Info
Sunday 2 February 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, zondag Werelddiaconaat, Actie voor Malawi, gez.viering met Lutheranen en Remonstranten
Nieuwe Kerk
Sunday 9 February 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 16 February 2020 10:00 - 11:00 ds. B.A.M. Luttikhuis, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 23 February 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 1 March 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, eerste zondag 40-dagentijd.
Nieuwe Kerk
Sunday 8 March 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 15 March 2020 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 22 March 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, gezamenlijke PGH viering
Ontmoetingskerk Schalkwijk
Sunday 29 March 2020 10:00 - 11:00 ds. J.C. Bos
Nieuwe Kerk
Sunday 5 April 2020 10:30 - 11:30 ds. W. van Dijk- Heij, Palmzondag, Lutherse Kerk 10.30 uur
Lutherse Kerk
1 2 3 4 5 6 7