Datum Tijd Info
Sunday 25 April 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij, Avondmaal.
Nieuwe Kerk
Sunday 2 May 2021 10:00 - 11:00 ds. K. Blei
Nieuwe Kerk
Sunday 9 May 2021 10:00 - 11:00 ds. F. Oosterwijk. Er is geen wisseldienst!
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Thursday 13 May 2021 10:00 - 11:00 Hemelvaartsdag, kerk gesloten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 16 May 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 23 May 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij, Pinksteren, Oecumenische dienst, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 30 May 2021 10:00 - 11:00 ds. N.G. Scholten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 6 June 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 13 June 2021 10:00 - 11:00 ds. R.M. Witteveen
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 20 June 2021 10:00 - 11:00 ds. J. C. Bos , Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search