Datum Tijd Info
Monday 23 November 2020 - Saturday 1 May 2021 Hele dag Expositie: Haralem en Hollant. Ontstaan en groei van een bijzonder graafschap. Van het Archeologisch Museum – tijdens reguliere openingstijden kerk
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 24 January 2021 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan
Nieuwe Kerk
Sunday 31 January 2021 10:00 - 11:00 ds. F.J.E. de Lint
Nieuwe Kerk
Sunday 7 February 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, zondag Werelddiaconaat, Actie voor Malawi, gez. viering met Lutheranen
Nieuwe Kerk
Sunday 14 February 2021 10:00 - 11:00 ds. J. van Doorn
Nieuwe Kerk
Sunday 21 February 2021 10:00 - 11:00 ds. H. Spoelstra, Avondmaal. Eerste zondag 40-dagentijd
Nieuwe Kerk
Sunday 28 February 2021 10:00 - 11:00 ds. J. A. Verkerk
Nieuwe Kerk
Sunday 7 March 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 14 March 2021 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan, Avondmaal, gezamenlijke PGH-viering
Nieuwe Kerk
Sunday 21 March 2021 10:00 - 11:00 ds. R.M. Witteveen
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search