DatumTijdInfo
Saturday 1 February 202010:00 - 17:00 Labyrint van Chartres – Geluksroute – tijdens openingsuren van de Grote Kerk
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 2 February 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, zondag Werelddiaconaat, Actie voor Malawi, gez.viering met Lutheranen en Remonstranten
Nieuwe Kerk
Sunday 9 February 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, doopdienst
Nieuwe Kerk
Sunday 16 February 202010:00 - 11:00 ds. B.A.M. Luttikhuis, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Saturday 22 February 202015:30 - 16:30 Nieuwe Kerkconcert
Nieuwe Kerk
Sunday 23 February 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 1 March 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, eerste zondag 40-dagentijd, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij.
Nieuwe Kerk
Sunday 8 March 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 15 March 202010:00 - 11:00 ds. T. de Haan, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 22 March 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, gezamenlijke PGH viering, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij.
Ontmoetingskerk Schalkwijk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10