Datum Tijd Info
Sunday 8 May 2022 10:30 - 11:30 Voorganger? Wisseldienst.
Remonstrantse Kerk
Sunday 15 May 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 22 May 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Thursday 26 May 2022 00:00 Hemelvaartsdag, kerk gesloten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 29 May 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 5 June 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Pinksteren, Oecumenische dienst, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 12 June 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 19 June 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 26 June 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 3 July 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search