In the Grote of St.-Bavokerk you can enjoy all kinds of concerts, especially during the summer season. Here below you find an extensive list of concerts. In the sidebar on the right you can pick your choice.

Datum Tijd Info
Thursday 4 July 2019 16:00 - 17:00 Jos van der Kooy
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 7 July 2019 19:00 - 20:00 Vesper, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Tuesday 9 July 2019 20:15 - 21:30 Christiaan Teeuwsen
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Thursday 11 July 2019 16:00 - 17:00 Jochem Schuurman
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Saturday 13 July 2019 13:15 - 14:45 Lunchconcert Gemengd koor Cantamus
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Tuesday 16 July 2019 20:15 - 21:30 Leo van Doeselaar
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Thursday 18 July 2019 16:00 - 17:00 Kirstin Gramlich
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Tuesday 23 July 2019 20:15 - 21:30 Evan Bogerd
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Thursday 25 July 2019 16:00 - 17:00 Geerten van de Wetering
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Saturday 27 July 2019 13:15 - 13:45 Lunchconcert Vocaal Ensemble Capella Sine Vinculis
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
1 2 3 4 5 6