In the Grote of St.-Bavokerk you can enjoy all kinds of concerts, especially during the summer season. Here below you find an extensive list of concerts. In the sidebar on the right you can pick your choice.

DatumTijdInfo
Saturday 22 February 202015:30 - 16:30 Nieuwe Kerkconcert
Nieuwe Kerk
Sunday 1 March 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, eerste zondag 40-dagentijd, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij.
Nieuwe Kerk
Sunday 22 March 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, gezamenlijke PGH viering, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij.
Ontmoetingskerk Schalkwijk
Saturday 28 March 202015:30 - 16:30 Nieuwe Kerkconcert
Nieuwe Kerk
Saturday 11 April 202022:00 - 23:00 ds. W. van Dijk- Heij, Paaswake, Avondmaal,gezamenlijke voorgangers, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 3 May 202010:00 - 11:00 pastor D. Vonk- van den Berg, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij.
Nieuwe Kerk
Saturday 9 May 202015:30 - 16:30 Nieuwe Kerkconcert
Nieuwe Kerk
Saturday 30 May 202015:00 - 16:00 Excursie Müllerorgel (info op www.bavo.nl/muziek/orgelexcursies)
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 31 May 202010:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Pinksteren, Oecumenische dienst, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Saturday 13 June 202015:30 - 16:30 Nieuwe Kerkconcert
Nieuwe Kerk
1 2