In the Grote of St.-Bavokerk you can enjoy all kinds of concerts, especially during the summer season. Here below you find an extensive list of concerts. In the sidebar on the right you can pick your choice.

DatumTijdInfo
Saturday 15 December 201815:30 - 16:15 Advent Carol Service, met de Oude Bavo Cantorij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Monday 24 December 201823:00 Ds. W. van Dijk- Heij, Kerstnachtdienst, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 27 January 201910:00 - 11:00 ds. R. Kouwijzer, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 10 February 201910:00 - 11:00 ds. T. de Haan, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 10 March 201910:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, eerste zondag 40-dagentijd. Met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 5 May 201910:00 - 11:00 mw. A. Knol, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 9 June 201910:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Pinksteren, Oecumenische dienst, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 7 July 201919:00 - 20:00 Vesper, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 15 September 201910:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Saturday 5 October 201900:00 De Oude Bavo Cantorij zingt op de Bavodag
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
1 2