Datum Tijd Info
Sunday 18 September 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 25 September 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 2 October 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 9 October 2022 10:30 - 11:30 Voorganger? Wisseldienst.
Remonstrantse Kerk
Sunday 16 October 2022 00:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 23 October 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Nieuwe Kerk
Sunday 6 November 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Gedachteniszondag. We gedenken de overledenen. Met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 13 November 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 20 November 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Nieuwe Kerk
Sunday 27 November 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Eerste zondag van Advent
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search