Datum Tijd Info
Sunday 10 July 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? gezamenlijke viering met Remonstranten en Lutheranen
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 17 July 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 24 July 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 31 July 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 7 August 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 14 August 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? gezamenlijke viering met Remonstranten en Lutheranen
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 21 August 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 28 August 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 4 September 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 11 September 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search