Datum Tijd Info
Sunday 20 October 2024 10:00 - 11:00 Ds. T. de Haan Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 27 October 2024 10:00 - 11:00 ds. A. Sprotte
Consistorie Grote of St. Bavokerk. Oude Groenmarkt 25
Sunday 3 November 2024 10:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk – Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 10 November 2024 10:00 - 11:00 Ds. B. Luttikhuis
Nieuwe Kerk
Sunday 17 November 2024 10:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk – Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 24 November 2024 10:00 - 11:00 Ds N. Scholten
Nieuwe Kerk
Sunday 1 December 2024 10:00 - 11:00 Ds. W. van Dijk – Heij Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 8 December 2024 10:00 - 11:00 Pastor J van den Bogert
Nieuwe Kerk
Sunday 15 December 2024 10:00 - 11:00 Nieuwe kerk gesloten
Nieuwe Kerk
Sunday 16 February 2025 10:00 - 11:00 Ds. ds. Mirjam Buitenwerf-van der Molen
Nieuwe Kerk
4 5 6 7 8 9 10 11

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search