Datum Tijd Info
Sunday 14 November 2021 10:00 - 11:00 ds. H.A. Smits
Nieuwe Kerk
Sunday 21 November 2021 10:00 - 11:00 ds. F.J.E. de Lint, Avondmaal.
Nieuwe Kerk
Sunday 28 November 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij, Eerste zondag van Advent
Nieuwe Kerk
Sunday 5 December 2021 10:00 - 11:00 pastor D. Vonk- van den Berg Tweede zondag van Advent, gezamenlijke dienst met Remonstranten
Nieuwe Kerk
Sunday 12 December 2021 10:00 - 11:00 ds. F.J.E. de Lint, ds. W. van Dijk – Heij, Avondmaal, Derde zondag van Advent. Gezamenlijke PGH viering
Ontmoetingskerk Schalkwijk
Sunday 19 December 2021 10:00 - 11:00 pastor J. van der Velde, Vierde zondag van Advent
Nieuwe Kerk
Friday 24 December 2021 23:00 - 23:59 ds. T. de Haan, Kerstnachtdienst, m.m.v. de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw 23 uur
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Saturday 25 December 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij, Kerstmorgen
Nieuwe Kerk
Sunday 26 December 2021 10:00 - 11:00 ds. J.C. Bos
Nieuwe Kerk
Sunday 2 January 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search