Datum Tijd Info
Sunday 21 February 2021 09:00 - 10:00 Voorganger?, Avondmaal. Eerste zondag 40-dagentijd
Nieuwe Kerk
Sunday 28 February 2021 09:00 - 10:00 ds. J. A. Verkerk
Nieuwe Kerk
Sunday 7 March 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 14 March 2021 09:00 - 10:00 ds. T. de Haan, Avondmaal, gezamenlijke PGH-viering
Nieuwe Kerk
Sunday 21 March 2021 09:00 - 10:00 ds. R.M. Witteveen
Nieuwe Kerk
Sunday 28 March 2021 09:30 - 10:30 ds. W. van Dijk – Heij, ds. S. van Kammen, Palmzondag, Lutherse Kerk 10.30 uur
Lutherse Kerk
Thursday 1 April 2021 18:30 - 19:30 Witte Donderdag, gezamenlijke voorgangers
Remonstrantse Kerk
Friday 2 April 2021 18:30 - 19:30 Goede Vrijdag, gezamenlijke voorgangers
Lutherse Kerk
Saturday 3 April 2021 21:00 - 22:00 Paaswake, Avondmaal, gezamenlijke voorgangers, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 4 April 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij, Pasen
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search