Datum Tijd Info
Sunday 15 December 2024 10:00 - 11:00 Nieuwe kerk gesloten
Nieuwe Kerk
Sunday 16 February 2025 10:00 - 11:00 Ds. ds. Mirjam Buitenwerf-van der Molen
Nieuwe Kerk
Sunday 16 March 2025 10:00 - 11:00 Ds. P. Terpstra
Nieuwe Kerk
Sunday 6 April 2025 10:00 - 11:00 Ds. J. Scheele Goedhart
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 27 April 2025 10:00 - 11:00 Ds B. Luttikhuis
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 4 May 2025 10:00 - 11:00 Ds T. van Montfoort
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 13 July 2025 10:00 - 11:00 Ds F. Omta
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 27 July 2025 10:00 - 11:00 Ds. A. Sprotte
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 7 September 2025 10:00 - 11:00 Ds. M. Blootens
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 21 September 2025 10:00 - 11:00 Ds W. Pieterse
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
1 2 3 4 5
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search