DatumTijdInfo
Monday 3 June 2019 - Monday 9 September 201910:00 - 17:00 Expositie Ela Venbroek: “Engelen in de Bavo” (tijdens openingstijden Grote of St.-Bavokerk)
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 1 September 201910:00 - 11:00 ds. T. de Haan, doopdienst
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 8 September 201910:00 - 11:00 pastor A. Knol
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 15 September 201910:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 22 September 201910:00 - 11:00 ds. G.J.D. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 29 September 201910:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 6 October 201910:00 - 11:00 ds. J. van Aller, Israëlzondag
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 13 October 201910:30 - 11:30 Voorganger? wisseldienst in de Remonstrantse Kerk 10.30 uur
Remonstrantse Kerk
Sunday 20 October 201910:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 27 October 201910:00 - 11:00 ds. D. Kisjes- de Vries
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8

Services take place at the Grote Kerk every Sunday from half May till half October 10:00, with all welcome to attend.

Outside these months the Sunday Morning Services are translocated to the Nieuwe Kerk at the Nieuwekerksplein.