Datum Tijd Info
Sunday 9 October 2022 10:30 - 11:30 Ds. S. du Croo, Muziekdienst in Remonstrantse Kerk, Requiem, wisseldienst. Aanvang 10.30 uur
Remonstrantse Kerk
Sunday 16 October 2022 00:00 ds. T. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 23 October 2022 10:00 - 11:00 ds. N.G. Scholten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 30 October 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 6 November 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Gedachteniszondag. We gedenken de overledenen. Met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Grote Markt 22)
Sunday 13 November 2022 10:00 - 11:00 pastor D. Vonk- van den Berg
Nieuwe Kerk
Sunday 20 November 2022 10:00 - 11:00 ds. I.L. Tan
Nieuwe Kerk
Sunday 27 November 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Eerste zondag van Advent, Kliederkerk-viering
Nieuwe Kerk
Sunday 4 December 2022 10:00 - 11:00 ds. F. Oosterwijk, Tweede zondag van Advent
Nieuwe Kerk
Sunday 11 December 2022 00:00 pastor J. van den Bogert, Derde zondag van Advent, gezamenlijke PGH-viering, gez. met Remonstranten locatie?
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8

Services take place at the Grote Kerk every Sunday from half May till half October 10:00, with all welcome to attend.

Outside these months the Sunday Morning Services are translocated to the Nieuwe Kerk at the Nieuwekerksplein.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search