Datum Tijd Info
Sunday 4 August 2019 10:00 - 11:00 ds. H. Spoelstra
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 11 August 2019 10:00 - 11:00 ds. B.A.M. Luttikhuis, gezamenlijke dienst met Lutheranen en Remonstranten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 18 August 2019 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan, Jazzdienst
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 25 August 2019 10:00 - 11:00 ds. J. van Aller, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 1 September 2019 10:00 - 11:00 pastor A. Knol
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 8 September 2019 10:00 - 11:00 pastor A. Knol
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 15 September 2019 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 22 September 2019 10:00 - 11:00 ds. G.J.D. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 29 September 2019 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 6 October 2019 10:00 - 11:00 ds. J. van Aller, Israëlzondag
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Services take place at the Grote Kerk every Sunday from half May till half October 10:00, with all welcome to attend.

Outside these months the Sunday Morning Services are translocated to the Nieuwe Kerk at the Nieuwekerksplein.