Datum Tijd Info
Sunday 29 December 2019 10:00 - 11:00 ds. J.G. Berbee- Bakhuis
Nieuwe Kerk
Sunday 5 January 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 12 January 2020 10:00 - 11:00 pastor D. Vonk- van den Berg
Nieuwe Kerk
Sunday 19 January 2020 11:00 - 12:00 Oecumenische dienst RK Kathedraal aanvang 11 uur!
Rooms-Katholieke St. Bavokathedraal
Sunday 26 January 2020 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan
Nieuwe Kerk
Sunday 2 February 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, zondag Werelddiaconaat, Actie voor Malawi, gez.viering met Lutheranen en Remonstranten
Nieuwe Kerk
Sunday 9 February 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 16 February 2020 10:00 - 11:00 ds. B.A.M. Luttikhuis, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 23 February 2020 10:00 - 11:00 ds. M.J.L. de Waal
Nieuwe Kerk
Sunday 1 March 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, eerste zondag 40-dagentijd.
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8

Services take place at the Grote Kerk every Sunday from half May till half October 10:00, with all welcome to attend.

Outside these months the Sunday Morning Services are translocated to the Nieuwe Kerk at the Nieuwekerksplein.