Datum Tijd Info
Sunday 18 October 2020 09:00 - 10:00 ds. F.J.E. de Lint, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 25 October 2020 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk- Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 1 November 2020 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk- Heij, Gedachteniszondag. We gedenken de overledenen. Met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 8 November 2020 09:00 - 10:00 ds. T. de Haan
Nieuwe Kerk
Sunday 15 November 2020 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 22 November 2020 09:00 - 10:00 pastor J. van der Velde
Nieuwe Kerk
Sunday 29 November 2020 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk- Heij, Eerste zondag van advent
Nieuwe Kerk
Sunday 6 December 2020 09:00 - 10:00 ds. K. Blei, Tweede Advent
Nieuwe Kerk
Sunday 13 December 2020 09:00 - 10:00 voorganger , Derde Advent, gezamenlijke PGH viering in Oosterkerk
Oosterkerk
Sunday 20 December 2020 09:00 - 10:00 ds. G.J.D. de Haan, Vierde Advent, Avondmaal
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search