Datum Tijd Info
Sunday 28 June 2020 10:00 - 11:00 ds. J.A.Verkerk
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 5 July 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 12 July 2020 10:00 - 11:00 ds. G.J.D. de Haan, gezamenlijke dienst met Lutheranen en Remonstranten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 19 July 2020 10:00 - 11:00 ds. R.M. Witteveen, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 26 July 2020 10:00 - 11:00 ds. H. Spoelstra
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 2 August 2020 10:00 - 11:00 ds. M. Overbosch
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 9 August 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, gezamenlijke dienst met Lutheranen en Remonstranten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 16 August 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 23 August 2020 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 30 August 2020 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8

Services take place at the Grote Kerk every Sunday from half May till half October 10:00, with all welcome to attend.

Outside these months the Sunday Morning Services are translocated to the Nieuwe Kerk at the Nieuwekerksplein.