Datum Tijd Info
Sunday 9 January 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 16 January 2022 11:00 - 12:00 Oecumenische viering in de Koepelkathedraal, diverse voorgangers
Rooms-Katholieke St. Bavokathedraal
Sunday 23 January 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 30 January 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 6 February 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? zondag Werelddiaconaat, Actie voor Malawi, gezamenlijke viering met Lutheranen
Nieuwe Kerk
Sunday 13 February 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 20 February 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Avondmaal.
Nieuwe Kerk
Sunday 27 February 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
Sunday 6 March 2022 10:00 - 11:00 Voorganger? Eerste zondag 40-dagen tijd.
Nieuwe Kerk
Sunday 13 March 2022 10:00 - 11:00 Voorganger?
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search