Datum Tijd Info
Sunday 11 April 2021 09:00 - 10:00 ds. B.A.M. Luttikhuis
Nieuwe Kerk
Sunday 18 April 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij
Nieuwe Kerk
Sunday 25 April 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij, Avondmaal.
Nieuwe Kerk
Sunday 2 May 2021 09:00 - 10:00 ds. K. Blei
Nieuwe Kerk
Sunday 9 May 2021 09:30 - 10:30 Voorganger? Wisseldienst in Remonstrantse Kerk 10.30 uur
Remonstrantse Kerk
Thursday 13 May 2021 09:00 - 10:00 Hemelvaartsdag, kerk gesloten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 16 May 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 23 May 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij, Pinksteren, Oecumenische dienst, Avondmaal, met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 30 May 2021 09:00 - 10:00 ds. N.G. Scholten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 6 June 2021 09:00 - 10:00 ds. W. van Dijk – Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search