Datum Tijd Info
Sunday 16 October 2022 00:00 ds. T. de Haan
Nieuwe Kerk
Sunday 23 October 2022 10:00 - 11:00 ds. N.G. Scholten
Nieuwe Kerk
Sunday 30 October 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 6 November 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Gedachteniszondag. We gedenken de overledenen. Met de Oude Bavo Cantorij o.l.v. Anton Pauw
Nieuwe Kerk
Sunday 13 November 2022 10:00 - 11:00 pastor D. Vonk- van den Berg
Nieuwe Kerk
Sunday 20 November 2022 10:00 - 11:00 ds. I.L. Tan
Nieuwe Kerk
Sunday 27 November 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Eerste zondag van Advent, Avondmaal
Nieuwe Kerk
Sunday 4 December 2022 10:00 - 11:00 ds. F. Oosterwijk, Tweede zondag van Advent, gezamenlijke viering met Remonstranten
Nieuwe Kerk
Sunday 11 December 2022 00:00 pastor J. van den Bogert, Derde zondag van Advent, gezamenlijke PGH-viering, locatie?
Nieuwe Kerk
Sunday 18 December 2022 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk- Heij, Avondmaal, Vierde zondag van Advent
Nieuwe Kerk
1 2 3 4 5 6 7
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search