Datum Tijd Info
Sunday 27 June 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 4 July 2021 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 11 July 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij, gezamenlijke dienst met Lutheranen en Remonstranten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 18 July 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk – Heij, Avondmaal.
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 25 July 2021 10:00 - 11:00 ds. M. Overbosch
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 1 August 2021 10:00 - 11:00 ds. H. Spoelstra
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 8 August 2021 10:00 - 11:00 ds. A. van Nierop, gezamenlijke dienst met Lutheranen en Remonstranten
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 15 August 2021 10:00 - 11:00 ds. G.J.D. de Haan
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 22 August 2021 10:00 - 11:00 ds. T. de Haan, Jazzdienst
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
Sunday 29 August 2021 10:00 - 11:00 ds. W. van Dijk, Heij, Avondmaal
Grote of St.- Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search